hadanka

6. června 2009 v 13:33


Blogísková královna

Miley Cyrus : Jděte za svým snem!

Je jí šestnáct, náctiletí ji zbožňují a za loňský rok si vydělala pětadvacet milionů dolarů.Aby taky ne, Miley je hodně pracovitá a navíc sympaticky roztomilá.Na to, jaká je z ní v jejím věku hvězda, zůstala překvapivě přirozená, prostě vysmátá puberťačka, která ráda vtipkuje - i na svůj účet.
Neuslyšíte od ní žádné přemoudřelé řeči, když říká, že jejím vzorem je Hilary, nemyslí Clinton ale Duff.Byla jsem na jejím koncertě asi v jedenácti.Byla jsem z ní úplně unešená.Takže teď, když mě k ní přirovnávají, je to jako... ježíšku na křížku.Je to cool! raduje se Miley.
Pokud už náhodou nějakou tu perlu vypustí nezapomene dodat, že to slyšela od tatínka.Ten je ostatně v jejím životě hlavní postavou.
Country zpěvák a herec Billy Ray Cyrus brával malou Miley na svá představení a ona se jich brzy chtěla účastnit nejen jako divačka.Přání se jí poprvé splnilo v seriálu Doc, kde hrál její otec hlavní roli.

"Můj táta je suprovější
než ostatní tátové.Pořád
se chová, jako by mu bylo
sedmnáct
"Druhou příležitost dostala ve fantaskním filmu Tima Burtona Velká ryba.A pak přišla Hannah Montana, veleúspěšný hudební sitcom pro děti a dospívající, který z Miley udělal idol.Kvůli Hanně vzniklo tisíce a tisíce blogísků pastelových barev, jejichž tvůrci a tvůrkyně Miley mocinky lovískujou a pečlivě sledují každy její prdík.Hannah Montana, o které si více přečtete a straně šest, je mezi mladými takový fenomén, že se dočkala i filmového zpracování.V našich kinech bude mít premiéru 11.června letošního roku.
Miley sice Hannu miluje, ale ráda by si zkusila natočit i něco jiného.Její jméno je spojováno s připravovaným dramatem
The last song, pojednávající o mladé rebelce, která musí trávit prázdniny s odcizeným otcem.Zda se ho dočkáme není zatím jisté.


"Chci být pro dívky vzorem.
Chci, aby věděly, že
mohou jít za svými sny."


Miley tak často mluví o svém otci, až se zdá, že matku snad ani nemá."Mám a není mrtvá!" vtipkuje Miley.Taky má tři starší a dva mladší sourozence.Rodina je pro ni to nejdůležitější, s rodiči pravidelně chodí do kostela a hlavně díky nim dokáže ustát tlak, který je na ní vyvíjen.
"Psali se o mně všechny ty šílené, vylhané věci.Že jsem těhotná, že se budu vdávat, že se stěhuju od rodičů...Máma na t jenom - A kdys mi to chtěla říct??"
Za jeden menší skandál si ale Miley může sama.Loni v dubnu se nechala vyfotit pro časopis Vaniti Fair, a nedopadlo to vůbec dobře.Snímek udělala slavná Annie Leibovitz a mělo se jednat o " umění ".Miley na čemsi sedí a má nahá záda a přední část těla si zakrývá prostěradlem.
Rodičům jejích fanoušků se to pranic nelíbilo a spustili povyk,jenž donutil Miley k veřejné omluvě."Zůčastnila jsem se focení, které mělo být "umělecké",ale teď, když vidím ty fotografie a čtu si článek, cítím se tak trapně.Nikdy jsem něco takového nechtěla a omlouvám se svým fanouškům, na kterých mi velmi záleží" Kála se pod dohledem studia Disney. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1  Emusqa Emusqa | Web | 7. června 2009 v 11:50 | Reagovat

Vanes prepac ale maslen 5000 bodov tak si vyber jeden

2 Ivanchuska Ivanchuska | E-mail | Web | 29. června 2009 v 20:37 | Reagovat

Blog párty

Kdy:30.června
V kolik:16:00
Kde: http://ivanchuska.blog.cz

Přijďte všichni kdo budete mít čas!!!!Bude tu spousta bleskovek,rychlovek,Vtipů a spoustu dalšího....
Bude se tu rozdávat hromada diplomků!!!!!!Čekám vás tu!!!!
Promiň za reklamku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama